Trend CSB/16524T Craft Pro Thin Kerf Saw Blade 165 x 20mm x 24T
Trend
Product Code: TRE16524T
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
Related Products
The Trend CSB/16524T Craft Pro Thin Kerf Saw Blade has the following specification:
Diameter: 165mm (6.1/2in)
Bore: 20mm
Kerf: 1.5mm
Plate Thickness: 1.0mm