Trend CSB/18440A CraftPro Circular Saw Blade 184 x 30mm x 40T
Trend
Product Code: TRECSB18440A
Availability: Out Of Stock
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
The Trend CSB/18440A CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 184mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.6mm
Plate Thickness: 1.7mm