Trend CSB/19024 CraftPro Circular Saw Blade 190 x 30mm x 24T
Trend
Product Code: TRECSB19024
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
The Trend CSB/19024 CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 190mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.6mm
Plate Thickness: 1.7mm