Trend CSB/18424A CraftPro Circular Saw Blade 184 x 30mm x 24T
Trend
Product Code: TRECSB18424A
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
Related Products
The Trend CSB/18424A CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 184mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.6mm
Plate Thickness: 1.7mm