Trend CSB/16024 CraftPro Plunge Saw Blade 160 x 20mm x 24T
Trend
Product Code: TRECSB16024
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
Related Products
The Trend CSB/16024 CraftPro Plunge Saw Blade has the following specification:
Diameter: 160mm
Bore: 20mm
Kerf: 2.4mm
Plate Thickness: 1.5mm