Trend CSB/18024 CraftPro Circular Saw Blade 180 x 30mm x 24T
Trend
Product Code: TRECSB18024
Availability: Out Of Stock
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
The Trend CSB/18024 CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 180mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.4mm
Plate Thickness: 1.5mm