Trend CDJ300/02 Craft Dovetail 300mm 1/2 Comb Box
Trend
Product Code: TRECDJ30002
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
Related Products
Precision made laser cut zinc plated steel template comb
A 12.7mm (1/2in) box joint
Includes 1 x template comb and 1 x 15.8mm guide bush