Trend CSB/30072 CraftPro Saw Blade 300 x 30mm x 72T
Trend
Product Code: TRECSB30072
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
Related Products
The Trend CSB/30072 CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 300mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.8mm
Plate Thickness: 1.8mm