Trend CSB/16548 CraftPro Saw Blade 165 x 30mm x 48T
Trend
Product Code: TRECSB16548
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
Related Products
The Trend CSB/16548 CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 165mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.4mm
Plate Thickness: 1.5mm