Trend CSB/19040A CraftPro Circular Saw Blade 190 x 16mm x 40T
Trend
Product Code: TRECSB19040A
Availability: Out Of Stock
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
The Trend CSB/19040A CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 190mm
Bore: 16mm
Kerf: 2.6mm
Plate Thickness: 1.7mm