Trend CSB/21548 CraftPro Saw Blade 215 x 30mm x 48T
Trend
Product Code: TRECSB21548
Availability: Out Of Stock
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
The Trend CSB/21548 CraftPro Saw Blade has the following specification:
Diameter: 215mm
Bore: 30mm
Kerf: 2.6mm
Plate Thickness: 1.7mm