Trend PH/DRILL/95 Pocket Hole Jig Replacement Stepped Drill 9.5mm has been added to your cart
Checkout Now Continue Shopping
Product Code: TREPHDRILL95
Ready to ship with
The Trend PH/JIG Pocket Hole Jig is great for fast and accurate joining of timber and plywood, giving strong instant joints. Solid hardened bushes with variable pitch of 29mm to 63mm.
This replacement stepped drill bit for the Pocket Hole Jig has a diameter of 9.5mm (3/8in).
The Trend PH/JIG Pocket Hole Jig is great for fast and accurate joining of timber and plywood, giving strong instant joints. Solid hardened bushes with a variable pitch of 29 to 63mm.