Milwaukee Power Tools M18 FSAGV115XPDB-0 FUEL™ Angle Grinder with Paddle Switch 18V Bare Unit has been added to your cart
Checkout Now Continue Shopping
Product Code: MILM18FSAGV0
Ready to ship with
Flexible battery system: works with all MILWAUKEE® M18™ batteries.
Supplied as a Bare Unit - No Battery or Charger.
Specification:
No Load Speed: 3,500-8,500/min.
Cutting Depth: 28mm
Disc Diameter: 115mm
Weight: 2.7kg (with battery)