Faithfull Spare Blades for FAISCRA100LH (Pack 5)
Faithfull Tools
Product Code: FAISCRA100BL
  • Need Help? Just Give Us a Shout 🤝
To fit the FAISCRA100LH Heavy-Duty Long Handle Scraper
Blade Width: 100mm (4in)
Pack of 5 in plastic storage tube